Akita Inu

Akita - profesjonalna hodowla japońskich psów rasy akita inu z Wielkopolski

Hodowla Japońskiej rasy: Akita inu Japoński

Hodowla Grodzki Zakątek zajmuje się hodowlą psów rasy akita inu już od 1996 roku. Wciąż rozwijamy naszą hodwlę i staramy się aby nasze akity godnie reprezentowały wizerunek tej wspaniałej rasy. Nasze akity są bardzo spokojne w stosunku do rodziny jak i dla samych siebie.

Hodowla psów akita inu to moja pasja

Od dziecka uwielbiałem psy a moim największym marzeniem było je hodować. Gdy poznałem japońskie psy akita inu moje marzenie już na dobre się ziściło. Poza tym mój ojciec jest już na emeryturze i też bardzo lubi zajmować się psami. Więcej czasu spędza z nimi na podwórku niż w domu.

Akity inu

Szukałem rasy w której psy nie są agresywne. Łatwo podlegają tresurze. Są wierne i oddane rodzinie. Są odporne na choroby. Takie właśnie są świetne japońskie psy akita inu.

O naszych szczeniakach akita inu

Często nasi klienci przysyłają listy i zdjęcia, są bardzo zadowoleni ze swoich akit. Wielu klientów wystawia swoje akity na wystawach krajowych i międzynarodowych, z bardzo dobrym skutkiem. Nie wszyscy klienci, którzy kupują u nas akity chcą je wystawiać, ale za to wszyscy chcą mieć bardzo ładnego silnego i zdrowego pieska. Przez co gorąco polecamy nasze szczeniaki. Akity, które sprzedajemy są zaszczepione i odchowane. Są odpowiednio żywione. Szczeniaki trzymane są w dużych pomieszczeniach i często wypuszczane na wybieg. Dbamy o czystość i zapewniamy im jak najlepsze warunki.

Nasze akity:

Czy lepiej kupić suczkę akita inu czy może lepszy jest pies akita? Dobry wybór to podstawa sukcesu.

Sprawdzone i konkretne informacje na temat: dysplazji i choroby oczu u akit. Rodzice są wolni od tych chorób czy to wystarczy?

Osiągnięcia naszych akit na wystawach.